ОГОЛОШЕННЯ
Розпочинається реєстрація до школи майбутніх першокласників
Реєстрація триватиме з 30.04.2024 року до 31.05.2024 року
Зарахування до закладу освіти здійснюється відповідно до наказу його керівника, що видається на підставі заяви про зарахування до закладу освіти (далі - заява про зарахування) одного з батьків дитини , поданої особисто (з пред’явленням документа, що посвідчує особу заявника) за зразком згідно з додатком 1 до цього Порядку, до якої додаються:
1) копія свідоцтва про народження дитини або документа, що посвідчує особу здобувача освіти (під час подання копії пред’являється оригінал відповідного документа);
2) оригінал або копія медичної довідки за формою первинної облікової документації № 086-1/о «Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов’язкового медичного профілактичного огляду», затвердженою наказом Міністерства охорони здоров’я України від 16 серпня 2010 року № 682, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 10 вересня 2010 року за № 794/18089;
Електронна реєстрація в заклади загальної середньої освіти.
Заповніть, будь ласка, форму https://school.isuo.org
Також для зарахування дитини до 1-го класу
необхідно надіслати скановані паперові документи.
Перелік необхідних сканованих документів, які необхідно надіслати на електронну пошту школи: bolzosh2015@gmail.com
- Заява батьків або осіб, які їх замінюють
- Свідоцтво про народження дитини.
- Медичні довідки за формою № 086-1/0 та №063.
Що робити після сигналу повітряної тривоги?
Основний алгоритм — дії вчителя під час повітряної тривоги — розробило Міністерство освіти і науки України. Його оприлюднили на сайті МОН.
- Відповідальна особа вмикає наявну систему оповіщення закладу.
- Учитель сповіщає учнів про загрозу, а батьків — про переміщення дітей до укриття.
- Необхідно організувати пересування двома колонами в приміщенні класу та швидко залишити кабінет.
- Для супроводу початкових класів можуть бути залученні помічники.
- Для швидкого надання медичної допомоги має бути залучений медичний працівник.
- Відповідальні особи після оголошення сигналу оповіщення мусять перевірити всі приміщення закладу на відсутність у них учасників освітнього процесу та працівників закладу, по завершенню перевірки прямувати до найближчого укриття.
- Учні, які перебувають на подвір’ї закладу, під час сигналу оповіщення повинні самостійно рухатися до найближчого укриття фонду захисних споруд.
Якщо навчаються діти з ООП?
Учитель має подбати про швидке та спокійне переміщення до укриття, спеціальне місце та заходи, що будуть здійснюватися в укриттях для максимального залучення до них дітей з ООП.
Що робити в укритті?
- Відповідальні особи повинні допомогти учасникам освітнього процесу швидко та спокійно зайняти місця.
- Вчителі та відповідальні особи здійснюють необхідну підтримку, заходи для комфортного та спокійного перебування в укритті.
Після сигналу «Відбій тривоги»:
Вчителі та відповідальні особи слідкують за тим, щоб вихід усіх учасників освітнього процесу з укриттів здійснювався колонами або групами.
Школи можуть розробити уточнені інструкції з урахуванням місцевої специфіки
Негайно організуйте евакуацію дітей з будівлі школи.
- Зберіть учнів і зробіть перекличку.
- Проведіть учням короткий інструктаж щодо пересування школою у безпечне місце.
- Повідомте адміністрації школи, хто з учнів перебуває разом з вами, а хто відсутній.
- Дізнайтеся, які аварійні виходи обстежені й безпечні.
- Якщо відчуваєте запах диму, закрийте дихальні шляхи щільно згорнутим предметом одягу та виведіть учнів.
- Коли прибудете на місце евакуації, зробіть повторну перекличку.
- Повідомте адміністрацію школи про те, що дісталися безпечного місця.
Тривога
Три довгі дзвінки — персонал та учні школи сповіщаються про виникнення надзвичайної ситуації та про початок екстреної евакуації школи.
Евакуація школи
Почувши сигнал тривоги, учні у супроводі вчителя, який іде позаду всього класу та бере із собою класний журнал, організовано пересуваються до виходів згідно зі схемою евакуації. Відповідальний за ЦО координує роботу з евакуації та не допускає скупчення і паніки на виходах зі школи.
Збір
Учні та вчителі після виходу з приміщення школи організовано пересуваються до спеціально відведених місць на безпечній відстані, де шикуються в шеренгу по класах.
Перевірка
Після прибуття класів на місце терміново проводиться перевірка присутності дітей за списками класних журналів, після чого вчителі повинні доповісти про кількість евакуйованих дітей.
Якщо сигнал тривоги пролунав під час перерви, потрібно без паніки просуватися до найближчого виходу і відходити на безпечну відстань. Чергові вчителі обходять кабінети на поверхах, де чергують, і перевіряють, чи всі залишили школу.
Учитель — не «крайній»
Освітяни усвідомлюють, що всі ці завдання можуть стати важким тягарем, якщо вчителю не допомагатимуть інші учасники освітнього процесу. Тож батьків потрібно залучати, щоб вони самі правильно діяли в цій складній ситуації, а також щоденно готували дітей. Школярам, на жаль, доведеться звикати до навчання на тлі повітряних тривог. Закордонний досвід підказує, що діти швидко дорослішають під час війни, стають більш дисциплінованими та зібраними, ніж цього очікують від них дорослі. Тож потрібно ввести до щоденних рутин школяра підготовку та заздалегідь знизити рівень тривоги.
Проте вчителі й батьки теж потребують допомоги, зокрема, матеріалів про те, як організувати безпечний навчальний процес. За це складне завдання береться UNICEF Ukraine, як повідомила представниця Дитячого фонду ООН Світлана Кісільова.
Інструкція татам і мамам, як поводитися під час повітряних тривог у школі:
- Будьте впевнені, що діти прямують до укриття, де є все необхідне для їхньої безпеки та комфортного перебування.
- Підтримуйте атмосферу взаємоповаги: не турбуйте вчителів без нагальної потреби, адже під час повітряної тривоги вони першочергово дбають про дітей.
- Пам’ятайте, що закінчення повітряної тривоги у школі синхронне з повідомленнями від держави, тож діти весь час мають перебувати в укритті.
- Поважайте правила школи, відповідно до яких може бути заборонено забирати дитину до завершення повітряної тривоги заради дотримання безпеки всіх учасників освітнього процесу.
- Якщо під час сигналу тривоги ви перебуваєте на території школи, дотримуйтеся загальних правил евакуації, адміністрація спрямує вас до підготовленого укриття.
- Пам’ятайте: під час повітряної тривоги педагог не має права відпустити дитину додому на прохання батьків.
Як діяти в разі сигналу тривоги на шляху до школи чи дому?
- Разом із батьками обрати безпечний шлях до школи та у зворотному напрямку.
- Обрати укриття, яке дитина зможе використовувати в разі сигналу повітряної тривоги.
- Учні мають рухатися тільки обраним маршрутом. Не зупинятися та не звертати зі шляху, визначеного батьками.
- У цей час не можна залишатися без необхідності на вулиці. Учень має якомога менше часу проводити поза стінами школи чи дому.
- Якщо немає можливості під час сигналу повітряної тривоги дійти до школи чи дому, дитина має зайти у визначене укриття.
- Школяр обов’язково повідомляє батьків та класного керівника про своє місцеперебування.
- Під час сигналу тривоги учневі не можна залишатися біля входу в укриття, треба зайти в середину.
- Дитина має знати, що по дорозі не можна торкатися невідомих або підозрілих предметів — це може бути небезпечно для життя.
Як вчителю готувати щодня учнів?
- Ознайомити їх із місцем розташування укриттів, правилами поведінки під час переміщення до укриття та перебування в ньому.
- Пояснити всі дії, передбачені Планом реагування на надзвичайні ситуації або Інструкцією закладу.
- Обговорити рюкзак безпеки: які необхідні речі школярі повинні взяти із собою в укриття.
- Встановити або переконатися, що встановлені покажчики напрямку руху до укриттів для швидкого та безпечного переміщення.
Як зацікавити школярів правилами безпеки?
Звісно, учням, особливо початкової школи, не буде цікаво слухати щодня про одне й те саме. Тож учителю достатньо вмикати готові інформаційні ролики, радить директор столичного департаменту освіти і науки Олена Фіданян. Хоча в інших регіонах теж будуть розробляти відео, Київ першим впорався із цим завданням. Можна скористатися для занять будь-яким спокійним позитивним відео тривалістю менш ніж хвилина. Ось кілька:
Алгоритм дій учнів під час евакуації з класу до укриття
Торбинка для екстренної ситуації
Як діяти в разі сигналу тривоги чи небезпеки на шляху до школи або дому
А на сайті МВС України для учнів є «Абетка з безпеки школяра». З неї вчитель може взяти матеріали для бесід зі школярами. Там ідеться про поведінку під час повітряної тривоги у школі та вдома, про мінну безпеку, надання домедичної допомоги й навіть про дії в разі використання ядерної чи хімічної зброї. А також у збірці є правила дорожнього руху, протипожежні правила, інформація про ризики в інтернеті та про те, як захиститися від булінгу.
Інформувати та навіть навчити дитину правильного порядку дій — лише пів справи. Важливо знизити страх перед переходом до укриття. Адже паніка та сльози учнів можуть призвести до біганини, криків, налаштувати негативно інших дітей, знизити дисципліну, загальмувати процес. Це вимагатиме від учителя напруження всіх сил, щоб узяти ситуацію під контроль. Тож Міністерство охорони здоров’я разом із дитячою та сімейною психологинею Світланою Ройз розробили методику Як допомогти дітям не лякатися сирени. І звісно ж, у цьому теж буде потрібна допомога тат і мам.
Як батькам готувати щодня школярів:
Це також інструкції від UNICEF Ukraine:
- Поговоріть з дитиною про евакуацію у школі: дізнайтеся про її ставлення до цього та можливі страхи. Педагоги також проведуть бесіди, але важливо, щоб цей процес був двостороннім, а настанови, які дитина отримує від батьків та вчителів, не суперечили одна одній.
- Поговоріть про особисту відповідальність під час евакуації. Поясніть, що вчителі обов’язково супроводжуватимуть клас, але дитині так само важливо дотримуватися правил та прямувати з усіма до укриття.
- Необхідно пояснити дитині, що попри повітряну тривогу освітній процес триває, і не можна так просто залишати заклад освіти. Також варто нагадати дитині, що перебування поза межами укриття може загрожувати її життю та здоров’ю.
- Подбайте про те, щоб дитина володіла важливою інформацією: знала ваші контакти, свою групу крові, чи має хронічні хвороби тощо (наприклад, це може бути нашивка на шкільній формі для дітей початкової школи).
Як координувати дії зі школою?
- Ознайомтеся з безпековими правилами школи до початку навчального року, уточніть нюанси, які вас хвилюють, з адміністрацією чи вчителями.
- Надайте адміністрації всю необхідну інформацію: свої контакти й контакти тих, хто може забирати дитину зі школи, деталі про стан здоров’я дитини.
- Якщо в дитини є особливі потреби, ви хвилюєтеся про її фізичний чи ментальний стан, окремо проговоріть це з адміністрацією. Уточніть про медикаменти чи інші засоби, що необхідні дитині, узгодьте окремі канали комунікації з вами за потреби.
- Долучіться до загального каналу комунікації — розсилки/чату школи чи класу, щоб отримувати необхідні новини.
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
БУСЬКА МІСЬКА РАДА ЗОЛОЧІВСЬКОГО РАЙОНУ
ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ
БОЛОЖИНІВСЬКИЙ ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ І-ІІ СТУПЕНІВ
80527, с. Боложинів, Золочівський район, Львівська область, тел. (03264) 4 -43-58, e-mail: bolzosh2015@gmail.com |
Н А К А З
_01.06.2023 р._____ |
Боложинів |
№ _24______ |
Про зарахування дітей до закладу
загальної середньої освіти
Відповідно до частини другої ст. 9 Закону України «Про повну загальну середню освіту», наказу МОН України від 16.04.2018р. №367 «Про затвердження Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти» та на підставі заяв батьків, медичних карток, копій свідоцтва про народження дітей.
НАКАЗУЮ:
- Зарахувати до складу учнів 1-го класу:
1.1 Біжик Дарину Юріївну
1.2 Андрусяк Соломіяю Степанівну
1.3 Пелешок Вікторію Сергіївну
1.4 Підставську Яну Олегівну
1.5 Шумінську Вікторію Юріївну
1.6 Мартинюка Андрія Ярославовича
2. Відповідальність за організацію виконання наказу покласти на вчительку початкових класів Красіцку Н. П.
3. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.
Директор школи Підставська Любов Іванівна
ОГОЛОШЕННЯ
Розпочинається реєстрація до школи майбутніх першокласників
З 30.04.2023 року до 29.06.2023 року в електронному вигляді.
Заповніть, будь ласка, форму https://school.isuo.org
Електронна реєстрація в заклади загальної середньої освіти
Також для зарахування дитини до 1-го класунеобхідно надіслати скановані паперові документи.
Перелік необхідних сканованих документів, які необхідно надіслати на електронну пошту школи: bolzosh2015@gmail.com
- Заява батьків або осіб, які їх замінюють
- Свідоцтво про народження дитини.
- Медичні довідки за формою № 086-1/0 та №063.
Боложинівський заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів Буської міської ради
01.06.2022 р. Н А К А З № 20
Про зарахування дітей до закладу загальної середньої освіти
1. Зарахувати до складу учнів 1-го класу:
Пономаренко Ярослав Андрійович
2. Відповідальність за організацію виконання наказу покласти на класного керівника Лабай О.В.
3. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.
Директор школи Підставська Любов Іванівна
Оголошення для батьків майбутніх першокласників!
З 30 квітня до 31 травня 2022 року триває електроння реєстрація до закладу освіти на сайті:
Електронна реєстрація в заклади загальної середньої освіти
Також для зарахування дитини до 1-го класу
необхідно надіслати скановані паперові документи.
Перелік необхідних сканованих документів, які необхідно надіслати на електронну пошту школи: bolzosh@meta.ua
- Заява батьків або осіб, які їх замінюють
- Свідоцтво про народження дитини.
- Медичні довідки за формою № 086-1/0 та №063.
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
БУСЬКА МІСЬКА РАДА ЗОЛОЧІВСЬКОГО РАЙОНУ
ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ
БОЛОЖИНІВСЬКИЙ ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ І-ІІ СТУПЕНІВ
80527, с. Боложинів, Золочівський район, Львівська область, тел. (03264) 4 -43-58, e-mail: bolzosh@meta.ua |
Н А К А З
_20.04.2022 р._____ |
Боложинів |
№ 18_______ |
Про прийом дітей до 1-го класу школи у 2022 році
На виконання законів України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», «Про захист персональних даних», постанови Кабінету Мінстрів України від 13 вересня 2017 року № 684 «Про затвердження Порядку ведення обліку дітей дошкільного, шкільного віку та учнів», Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти та науки України від 16 квітня 2018 року № 367, наказу Департаменту освіти і науки, молоді та спорту від 03 жовтня 2017 року № 930 «Про прозорість та відкритість для діяльності закладів освіти», наказу Департаменту освіти і науки від 11 січня 2019 року № 10 «Про розвиток та оптимізацію мереж і закладів загальної середньої освіти», листа Міністерства освіти та науки України від 10 серпня 2018 року № 1/11-8477 «Про безоплатність здобуття повної загальної середньої освіти» , та листа Міністерства освіти та науки України від 27.04.2021 р. № 1\9-218 « Щодо організованого завершення 2020\2021 навчального року» та листа МОН України № 21-653/0/1-22 від 18.04.2022 р. «Щодо зарахування до 1-го класу закладів загальної середньої освіти»
та з метою організованого прийому дітей до першого класу
НАКАЗУЮ:
- Розпочати прийом заяв до 1-го класу з 30 квітня 2022 року.
- З метою дотримання вимог карантину та воєнного стану організувати прийом документів в електронному вигляді у сканованій формі до 30 травня.
- Прийом оригіналів документів та медичні довідки прийняти після завершення карантину.
4. Розмістити на веб-сайті школи інформацію про закріплення території обслуговування за школою;
5. Вжити вичерпних заходів щодо створення умов для зарахування дітей у відповідності до закріпленої території обслуговування;
6. У зв’язку із запровадженням воєнного стану, та згідно з Порядком під час прийому документів на зарахування до 1 класу враховувати, що діти або один з їхніх батьків, які мають довідку про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи, довідку про звернення за захистом в Україні, посвідчення біженця, посвідчення особи, яка потребує додаткового захисту або якій надано тимчасовий захист, та які не мають одного чи обох документів, визначених підпунктом 1 пункту 4 розділу ІІ Порядку,зараховуються до закладу освіти без подання зазначених документів.
7. У разі відсутності свідоцтва про народження дитини для сприяння в його оформленні невідкладно поінформувати орган опіки і піклування за місцем проживання дитини чи місцезнаходженням закладу освіти.
8. Якщо документи на зарахування до 1 класу подають особи, які є внутрішньо переміщеними особами, але не зареєстрованими на цій території, сприяти їх реєстрації і не відмовляти у прийомі документів.
9. Провести поточні ремонти приміщень для розміщення в ньому 1-го класу;
10. Вчителю початкових класів Лабай О.В.:
10.1. Провести широке інформування громадськості й батьків майбутніх першокласників про:
- порядок прийому дітей до 1-го класу;
- територію обслуговування, що закріплена за закладом загальної середньої освіти;
- перелік документів, що підтверджують місце проживання дитини чи одного з батьків на території обслуговування закладу освіти;
- розмістити інформацію, на веб-сайті та інформащйному стенді закладу загальної середньої освіти.
11.Створити умови для забезпечення майбутніх першокласників місцями у школі відповідно до території обслуговування; забезпечити раціональне використання наявних у закладі освіти приміщень;
- При обранні освітньої програми забезпечити безоплатність повної загальної середньої освіти, зокрема підручників та посібників.
- Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.
Директор школи Підставська Л.І.
З наказом ознайомлена Лабай О.В.
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
БУСЬКА МІСЬКА РАДА ЗОЛОЧІВСЬКОГО РАЙОНУ
ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ
БОЛОЖИНІВСЬКИЙ ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ І-ІІ СТУПЕНІВ
80527, с. Боложинів, Золочівський район, Львівська область, тел. (03264) 4 -43-58, e-mail: bolzosh@meta.ua |
Н А К А З
_01.06.2021 р._____ |
Боложинів |
№ 29 |
Про зарахування
учнів до 1 класу
На виконання законів України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», «Про захист персональних даних», постанови Кабінету Мінстрів України від 13 вересня 2017 року № 684 «Про затвердження Порядку ведення обліку дітей дошкільного, шкільного віку та учнів», Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти та науки України від 16 квітня 2018 року № 367, наказу Департаменту освіти і науки, молоді та спорту від 03 жовтня 2017 року № 930 «Про прозорість та відкритість для діяльності закладів освіти», наказу Департаменту освіти і науки від 11 січня 2019 року № 10 «Про розвиток та оптимізацію мереж і закладів загальної середньої освіти», листа Міністерства освіти та науки України від 10 серпня 2018 року № 1/11-8477 «Про безоплатність здобуття повної загальної середньої освіти», листа Міністерства освіти та науки України від 27.04.2021 р. № 1\9-218 « Щодо організованого завершення 2020\2021 навчального року та зарахування до закладів загальної середньої освіти» та наказу по школі № 21 від 29.04.2021 р. «Про прийом дітей до 1-го класу школи у 2021 році» та з метою організованого прийому дітей до перших класів, згідно поданих заяв батьків
НАКАЗУЮ:
- Зарахувати до 1-го класу таких учнів
- Дацків Діану Андріївну
- Михайліва Артема Романовича
- Класному керівнику 1-го класу оформити особові справи учнів.
- Технічному персоналу підготувати приміщення для розміщення в ньому 1-го класу.
Директор школи Підставська Л.І.
З наказом ознайомлена Красіцка Н.П.
До уваги батьків першокласників 2021-2022 навчального року!
Документи для зарахування дитини до 1-го класу приймаємо з
30.04.2021року до 30.05.2021 року в електронному вигляді.
Заповніть, будь ласка, форму https://school.isuo.org
Електронна реєстрація в заклади загальної середньої освіти
Також для зарахування дитини до 1-го класу
необхідно надіслати скановані паперові документи.
Перелік необхідних сканованих документів, які необхідно надіслати на електронну пошту школи: bolzosh@meta.ua
- Заява батьків або осіб, які їх замінюють
- Свідоцтво про народження дитини.
- Медичні довідки за формою № 086-1/0 та №063.
ЛЬВІВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ ДЕПАРТАМЕНТ ОСВІТИ І НАУКИ 79008‚
м. Львів‚ вул. Просвіти, 4а; ЄДРПОУ: 38557639; тел.:(022)261-63-54, еПошта: donloda@ukr.net, Вебсторінка: https://osvita.loda.gov.ua Пацай 0984703229
1 Заклади післядипломної педагогічної освіти Заклади загальної середньої освіти Про проведення онлайн-опитування У рамках науково-дослідної роботи за темою «Розвиток інформаційного освітнього середовища сучасного навчального закладу України» та з метою оцінки наявної ситуації й масштабів прогалин у галузі кібербезпеки, проблем конфіденційності персональних даних на сайтах закладів освіти та їхніх сторінках у соціальних мережах, ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» в партнерстві з ГО «Центр кращого Інтернету» за підтримки Програми досліджень свободи Інтернету «Counterpart International» проводить онлайн-опитування серед педагогічних працівників, представників адміністрації закладів загальної середньої освіти та батьків учнів чи осіб, які їх замінюють. Просимо сприяти проведенню дослідження: поінформувати батьків учнів чи осіб, які їх замінюють про його проведення та розмістити на сайтах закладів загальної середньої освіти посилання щодо опитування респонентів, а саме: учителів, представників адміністрації ЗЗСО https://docs.google.com/forms/d/1JMug47hq9dDUZwxQ0xW3AiJ7dX1r3sRBUHbpAV3W8c/edit
батьків учнів чи осіб, які їх замінюють https://docs.google.com/forms/d/1AuAfpbR9xVff4kdHTFdqzX_uAS32X22YQJ EJ2uNuqXk/edit
Опитування проводитиметься у березні-травні 2021 року на умовах повної анонімності. Також інформуємо що участь в опитуванні добровільною. Директор Олег ПАСКА
Н А К А З
_29.05.2020 р._____ |
Боложинів |
№ 30 |
Про зарахування
учнів до 1 класу
На виконання законів України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», «Про захист персональних даних», постанови Кабінету Мінстрів України від 13 вересня 2017 року № 684 «Про затвердження Порядку ведення обліку дітей дошкільного, шкільного віку та учнів», Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти та науки України від 16 квітня 2018 року № 367, наказу Департаменту освіти і науки, молоді та спорту від 03 жовтня 2017 року № 930 «Про прозорість та відкритість для діяльності закладів освіти», наказу Департаменту освіти і науки від 11 січня 2019 року № 10 «Про розвиток та оптимізацію мереж і закладів загальної середньої освіти», листа Міністерства освіти та науки України від 10 серпня 2018 року № 1/11-8477 «Про безоплатність здобуття повної загальної середньої освіти» , листа Міністерства освіти та науки України від 31.03.2020 р. № 1\9-182 « Щодо організованого завершення 2019\2020 навчального року та зарахування до закладів загальної середньої освіти» та наказу по школі № 24 від 29.04.2020 р. «Про прийом дітей до 1-го класу школи у 2020 році» та з метою організованого прийому дітей до перших класів, згідно поданих заяв батьків в електронному вигляді
НАКАЗУЮ:
- Зарахувати до 1-го класу таких учнів
- Баба Матвія Григоровича
- Лукасевича Станіслава Петровича
- Мартинюка Юрія Ярославовича
- Рудак Яну Василівну
- Класному керівнику 1-го класу після закінчення карантину зібрати медичні довідки та оформити особові справи учнів.
- Технічному персоналу підготувати приміщення для розміщення в ньому 1-го класу.
Директор школи Підставська Л.І.
З наказом ознайомлена Лабай О.В.